ZIMA W MIEŚCIE WARSZAWA

ZIMA W MIEŚCIE WARSZAWA

Kursy Rysunku Warszawa Wawer Herosi Sztuki
Rysunek-Dla-dzieci-warszawa-wawer-herosisztuki.pl-zajecia-indywidualne
Kurs malarstwa olejnego warszawa herosi sztuki
kurs digital painting warszawa herosi sztuki angel

ZIMA W MIEŚCIE W WARSZAWIE

Kreatywne Ferie Zimowe

Czy chcesz, aby Twoje dziecko rozwinęło w ferie swój artystyczny potencjał?

W szkole herosisztuki.pl możesz zarezerwować miejsce dla swojego dziecka na Warszawską zimę w mieście! To zajęcia tematyczne prowadzone przez profesjonalistów z branży artystycznej.

Zajęcia zimy w mieście zmieniają swoja agendę co roku. Z nami dzieci mogą poznać zasady kompozycji i nauczysz się podstaw perspektywy oraz różnorodnych technik malarstwa. Nauczą się jak rysować komiksy i ilustracje. Lekcje są tak zaprojektowane, aby zrozumiał je każdy mały Heros Sztuki!

Zima w mieście Warszawa Szczegóły Oferty

Przychodząc na Zimę w mieście Uczeń będzie mógł zapoznać się z różnorodnymi technikami artystycznymi. Lekcję w ferie są tak zaplanowane, aby można było zanurzyć się w świat sztuki i spróbować odnaleźć samego siebie w przestrzeni Twórczej.

Naszym celem jest zapoznanie uczniów z jak najszerszą gamą technik. Uczymy jak rysować kredą, kredką, węglem i ołówkiem. Jak malować farbami akrylowymi lub akwarelowymi czy pastelami. Każdy dzień wprowadza w nową technikę i rozwija pasje oraz kreatywność młodych artystów. 

Pracownia w naszej szkole Rysunku w Warszawie w której odbywa Warszawska Zima w mieście oraz inne nasze zajęcia takie jak lekcje rysunku czy grafiki komputerowej, posiada oświetlenie o neutralnej, przyjemnej dla oczu barwie z systemem rozpraszania światła. dzięki takiemu rozwiązaniu wszystko na sali jest równomiernie oświetlone i nie występuje efekt powielonych cieni co niezwykle poprawia komfort pracy.

Co przynieść na pierwsze zajęcia?

Na zajęciach odbywających się podczas zimy mieście zapewniamy wszystkie niezbędne materiały. Wymagany jest wyłącznie dobry humor i chęć do kreatywnej zabawy 🙂

Zima w mieście terminy zajęć

Tydzień I

15.01 ZWIERZĘTA (OŁÓWEK)

16.01 KWIATY (FARBY AKRYLOWE)

17.01 ŚWIATŁOCIEŃ I BRYŁA (KREDA)

18.01 PEJZARZ (FARBY AKRYLOWE)

19.01 RZEŹBA (WĘGIEL)

Tydzień II

22.01 MANGA (OŁÓWEK)

23.01 SKRZATY (FARBY AKRYLOWE)

24.01 PORTRET (KREDA)

25.01 POSTAĆ Z BAJKI (KREDKI)

26.01 MIASTO (WĘGIEL)

Jeśli chcesz zarezerwować swoje miejsce na zimę w mieście w szkole rysunku Herosi Sztuki skontaktuj się z nami telefonicznie. Zajęcia stacjonarne odbywają się w Warszawie w pracowni przy ul Króla Maciusia 10.

U nas możesz zapisać swoje dziecko również na kurs rysunku, malarstwa lub grafiki komputerowej i to w każdym momencie. Każdy kursant osiąga swoje indywidualne cele więc nie musisz czekać aż zacznie się kolejny semestr. Prowadzimy zajęcia cały rok, przez cały czas, nawet w wakacje.

Pamiętaj, że Twoje dziecko ma również możliwość odbycia zajęć indywidualnych poza zimą w mieście, o szczegóły zapytaj nas w dziale Kontakt.

Zima w mieście warszawa cena

Cena za dwa tygodnie to 1200  zł.

Cena za jeden tydzień to 750 zł.

Cena za wybrane dni to 200 zł za dzień.

jak mogę się zapisać?

Możesz się zapisać na Zimę w mieście w Warszawskie Ferie drogą mailową wysyłając zgłoszenie na adres: zapisy@herosisztuki.pl

lub telefonicznie dzwoniąc na numer: 720 708 545

Masz możliwość także wysłać do nas pytanie o artystyczną zimę w mieście poprzez formularz natychmiast, przechodząc do działu Kontakt

Do zobaczenia na zajęciach Warszawskiej Zimy w Mieście!

obserwuj nas

Dowiedz się co Cie czeka, gdy wybierzesz się do nas na Zime w mieście

https://www.instagram.com/herosisztuki

https://www.facebook.com/HerosiSztuki

https://twitter.com/HerosiSztuki