O NAS

O NAS

Herosi Sztuki

kim właściwie jesteśmy?

Herosi Sztuki to symbol dostępu do najwyższych standardów artystycznego rozwoju. Jesteśmy dumni z tego, że możemy Cie uczyć i wskazywać Ci drogę, obserwując jak pniesz się do jeszcze wyższych umiejętności. Naszym celem jest to, aby stworzyć najlepszych artystów na świecie. Dlatego właśnie najbardziej zależy nam na tym, aby każde ćwiczenie zawierało Twój nowatorski pomysł, który z radością udostępnisz później w portfolio. Ucząc, nie powielamy gotowych schematów. U nas nie będziesz kopiował tego samego gotowego modelu, grafiki czy rysunku, oklepanego przez setki innych kursantów. My nie dajemy jednego sposobu na jeden przypadek. Poprzez nasze metody dajemy uniwersalne rozwiązania, dzięki którym poradzisz sobie z własnymi problemami artystycznymi. W wyniku czego nie będziesz musiał się już nigdy więcej ograniczać do “tego co Ci dobrze wychodzi”. Będziesz potrafił dostosować rozwiązanie do każdego przypadku i tematu jakiego zdecydujesz się podjąć. Na tym właśnie polega dla nas poprawna TECHNIKA. Albo się ją zna i radzi z każdym przypadkiem, albo się jej nie zna i radzi tylko z jednym tematem, widzianym pod jednym kątem i uwiecznianym jednym narzędziem.

Prowadzimy zajęcia dla każdego. Są u nas grupy, w których prowadzimy zajęcia artystyczne dla dzieci, jak i grupy kategorii malarstwo i rysunek dla dorosłych. Uczymy zarówno początkujących jak i bardzo zaawansowanych artystów doprowadzając ich umiejętności do perfekcji.

Wierzymy, że sztuka jest jak matematyka – wystarczy, że znasz odpowiedni wzór.

Herosi Sztuki to pasjonaci uniwersalnych artystycznych rozwiązań. Eksperci od TECHNIKI w sztuce, od szukania metod, by niemożliwe stało się możliwe, a trudne stało się dziecinnie proste. Wśród nas są eksperci grafiki 3D z wieloletnim stażem w największych firmach na świecie, ilustratorzy i malarze mający swe korzenie w Akademii Sztuk Pięknych, ale kontynuujący swoje poszukiwania artystyczne daleko poza akademickość. Aby dostarczyć Ci najlepszej i najbardziej aktualnej wiedzy, stworzyliśmy sieć kontaktów artystycznych na całym świecie. Na naszych kursach poza regularnymi zajęciami, będziesz mógł załapać się na gościnne wykłady znanych artystów i dostać od nich osobistą korektę!

A teraz również Ty masz niepowtarzalną szansę, aby zostać Herosem Sztuki.

ikona Herosi Sztuki - artysta szkoła rysunku warszawa kurs rysunku warszawa kurs malarstwa warszawa kurs grafiki 3d warszawa kurs na asp
szkoła rysunku warszawa kurs rysunku warszawa kurs malarstwa warszawa kurs grafiki 3d warszawa kurs na asp Instruktor Rysunku

Łukasz

założyciel herosisztuki.pl

 Absolwent Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Od kilkunastu lat zajmuje się tradycyjnymi technikami dawnych mistrzów oraz grafiką 2d i 3d. Czynnie tworzy, biorąc udział w powstawaniu wielu filmów i gier na platformy PC, PS, Android, IOS, Netflix i inne. Wspiera wiele firm zarówno jako wykonawca efektów graficznych oraz jako artystyczny ekspert i doradca od wizualnej strony marketingu. Pasjonat nowych technologii graficznych specjalizujący się w programach takich jak Maya, Zbrush, Unreal, Photoshop, Da Vinci Resolve, After Effects i wielu innych. Główny instruktor herosów sztuki.