LEKCJE INDYWIDUALNE

LEKCJE INDYWIDUALNE

malowanie martwej natury warszawa
kurs rysunku warszawa nauka rysunku warszawa rysunek dla dorosłych warszawa kurs na asp warszawa zajęcia z rysunku warszawa rysunek akademicki portret starca
rysunek akademicki akt kobiecy kurs rysunku warszawa nauka rysunku warszawa rysunek dla dorosłych warszawa kurs na asp warszawa zajęcia z rysunku warszawa ekcje indywidualne z rysunku lekcje online ze sztuki kurs rysunku online lekcje indywidualne z malarstwa malarstwo online szkoła rysunku kurs malarstwa zdalnie kurs rysunku zdalnie zdalny kurs rysunku malowanie kurs indywidualny kurs grafiki 3d warszawa kurs grafiki komputerowej warszawa kurs photoshop warszawa
kurs concept art warszawa kurs photoshop warszawa kurs krita warszawa jak rysować mange kurs rysowania na tablecie rysowanie tabletem graficznym oferta deed kurs concept art warszawa zajecia z digital painting warszawa kurs malarstwa cyfrowego warszawa szkoła rysunku warszawa
kurs 3d kobieta lekcje indywidualne z rysunku lekcje online ze sztuki kurs rysunku online lekcje indywidualne z malarstwa malarstwo online szkoła rysunku kurs malarstwa zdalnie kurs rysunku zdalnie zdalny kurs rysunku malowanie kurs indywidualny kurs grafiki 3d warszawa kurs grafiki komputerowej warszawa kurs photoshop warszawa

Lekcje Indywidualne
online - na żywo oraz stacjonarne

Indywidualne zajęcia dla artystów

Czy jesteś gotów na artystyczny mentoring, który wprowadzi Cię w świat sztuki?

W trosce o najwyższy standard i jakość usług wprowadziliśmy możliwość odbycia lekcji indywidualnych, zarówno online jak i stacjonarnie. Ponieważ chcemy oferować rozwiązania przeznaczone nawet dla najbardziej wymagających klientów, którzy pragną, by instruktor skupił się wyłącznie na nich. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziesz mieć możliwość rozwoju w dogodnym kierunku i tempie, dając sobie jeszcze większy komfort pracy, dlatego przełoży się to również na Twoją artystyczną swobodę.

Każdy rodzaj kursu dostępny w naszej ofercie może być przeprowadzony w formie lekcji indywidualnej. 

Lekcje indywidualne VIP Szczegóły oferty

Lekcje Indywidualne stacjonarne oraz online to szczególna forma nauki. Odbywają się na zasadzie mentoringu artystycznego. Zajęcia są dostosowane do Ciebie i artystycznych celów które chcesz osiągnąć. Rozpoczynają się sprawdzeniem zadania domowego lub w przypadku pierwszej lekcji omawianiem dotychczasowego dorobku artystycznego i wyznaczaniem Twoich indywidualnych celów. Na kolejnych lekcjach omawiane są wszystkie mocne i słabe strony Twoich dzieł, które możemy wykorzystać, by wyciągnąć z nich wnioski i udoskonalić Twoją technikę.

 W trakcie zajęć indywidualnych otrzymujesz ciągłe wsparcie prowadzącego oraz skondensowaną dawkę wiedzy, dzięki której poczynisz postępy z niezwykłą szybkością. Dostajesz 100% uwagi instruktora skupionej wyłącznie na tym, aby zrobić z Ciebie Herosa Sztuki. Na każdej lekcji możesz liczyć na wiele cennych wskazówek, nowości, i ciekawostek ze świata sztuki, które pomogą Ci dojść do upragnionego celu.

Jeśli wybierzesz zajęcia stacjonarne w nasza szkoła Rysunku w Warszawie, zadba o Twój komfort pracy na najwyższym poziomie. Szkoła Rysunku posiada oświetlenie o neutralnej, przyjemnej dla oczu barwie z systemem rozpraszania światła. Dzięki takiemu rozwiązaniu wszystko na sali jest równomiernie oświetlone i nie występuje efekt powielonych cieni co niezwykle poprawia komfort pracy.

Lekcje indywidualne przebiegają w miłej pełnej zrozumienia i empatii atmosferze. Wiemy że każdy uczy się w swoim tempie. Nasza szkoła rysunku uważa, że każdy kursant jaki przychodzi na nasze lekcje indywidualne zasługuje na szacunek, artystyczną opiekę i dokładne instrukcje, które pomogą zmaksymalizować artystyczne umiejętności.

W trosce o komfort i zdrowie naszych kursantów na potrzeby zajęć z grafiki komputerowej zapewniliśmy, aby każdy kursant miał do dyspozycji fotel ergonomiczny wysokiej jakości oraz biurko dostosowane do pracy graficznej z miejscem na plecak i telefon.

 

terminy zajęć

Dokładny termin Lekcji Indywidualnej online na żywo i lekcji indywidualnej stacjonarnej ustalany jest osobno z każdym kursantem.

Możesz wybrać dowolną ilość godzin oraz tematykę spotkania lub też poradzić się w tej kwestii naszego instruktora.

Pamiętaj, że masz również możliwość wykupić Voucher prezentowy na artystyczne lekcje indywidualne dla swoich bliskich o szczegóły zapytaj nas w dziale Kontakt.

cena

Cena za Lekcje Indywidualne ustalana jest osobno z każdym kursantem.

jak mogę się zapisać?

Możesz się zapisać na Lekcje Indywidualne drogą mailową wysyłając zgłoszenie na adres: zapisy@herosisztuki.pl

lub telefonicznie dzwoniąc na numer: 720 708 545

Masz możliwość także wysłać do nas pytanie o artystyczne lekcje indywidualne poprzez formularz natychmiast, przechodząc do działu kontakt.

Do zobaczenia na zajęciach!

obserwuj nas

Zobacz co Cię czeka gdy wybierzesz się na artystyczne lekcje indywidualne. Nasza szkoła rysunku w Warszawie systematycznie uchyla rąbka tajemnicy na social mediach. Obserwuj nas, aby być na bierząco!

https://www.instagram.com/herosisztuki

https://www.facebook.com/HerosiSztuki

https://twitter.com/HerosiSztuki