VOUCHERY PREZENTOWE

modelowanie-3d-warszawa-herosi-sztuki szkoła rysunku warszawa zajęcia z grafiki 3d warszawa lekcje rysunku warszawa kurs rysunku warszawa
kurs malarstwa warszawa malarstwo dla dzieci warszawa malowanie martwej natury szkoła rysunku warszawa zajęcia z grafiki 3d warszawa lekcje rysunku warszawa kurs rysunku warszawa
kurs malarstwa dla dzieci warszawa malarstwo klasyczne portret kursy artystyczne szkoła rysunku warszawa zajęcia z grafiki 3d warszawa lekcje rysunku warszawa kurs rysunku warszawa
herkules kurs grafiki komputerowej warszawa

vouchery prezentowe

kup prezent dla swoich bliskich

Jeśli ktoś Tobie bliski odkrył w sobie pasje do rysunku, malarstwa lub grafiki i chcesz go wspierać w realizacji swoich artystycznych celów, masz możliwość już teraz kupić mu podróż w krainę sekretów sztuki. Zapewnij bliskim artystyczny mentoring. Pokierowanie ich tak, aby rezultaty przyszły natychmiast.

Zrób przyjemność swoim bliskim, szkoła rysunku HEROSI SZTUKI zadba o reszte.

Szkoła Rysunku Szczegóły oferty

Voucher można wykupić na każdy rodzaj kursu z oferty HEROSI SZTUKI. Podczas zajęć realizujemy indywidualne cele artystyczne osoby obdarzonej Voucherem wg jej zainteresowań i potrzeb, które ustalamy bezpośrednio przy telefonicznej rezerwacji terminu. Jeśli ktoś jest początkujący i nie wie od czego najlepiej zacząć z chęcią możemy wybrać najlepszą drogę na start.

Zbliża się szczególna okazja a Ty nadal nie masz pomysłu na prezent?

Święta, urodziny, rocznica – wykorzystaj okazje, by pokazać bliskiej osobie że rozumiesz jej potrzeby. My zajmiemy się resztą

Szkoła Rysunku Herosi Sztuki otoczy kompletną opieką każdego nowego kursanta, pokażemy mu co i jak, wytłumaczymy z Cierpliwością jak ma dojść do swojego upragnionego artystycznego celu. Jeśli szukasz wyjątkowego prezentu, który ma znaczenie większe niż przedmiot zapewnij bliskim spełnienie marzeń. Oferuj im umiejętności oraz przygodę ze sztuką, która zostanie w ich sercach na długo. Jako szkoła rysunku wiemy jak bardzo ważny jest właściwy wybór i jesteśmy pewni że sprostamy wszelkim oczekiwaniom każdego artysty. 

Co przynieść na pierwsze zajęcia?

Dokładny opis czego potrzeba znajduje się na podstronach do poszczególnych kursów. Rysunek i Malarstwo wymaga własnych wymienionych na podstronach materiałów twórczych. Do zajęć z grafiki komputerowej szkoła rysunku zapewnia wszystko. Kursant będzie miał dostęp do najwyższej klasy gamingowych komputerów z kartami graficznymi RTX. Szkoła rysunku zapewnia również ergonomiczne krzesła dla każdego kursanta który przyjdzie na zajęcia z grafiki komputerowej. W razie wątpliwości chętnie podpowiemy jak się przygotować. Najlepiej pytać telefonicznie.

Szkoła rysunku terminy zajęć

Ważność Vouchera to 3 miesiące od zakupu natomiast dokładny termin zajęć ustala się indywidualnie podczas konsultacji telefonicznych. Zajęcia stacjonarne z Malarstwa, Rysunku i Grafiki odbywają się w Warszawie w pracowni przy ul. Króla Maciusia 10 ale każdy Voucher może być zrealizowany Online na życzenie kursanta. W takim wypadku łączymy się przez komputer, tablet, telefon lub dowolne preferowane przez kursanta urządzenie posiadające mikrofon.

 Chcesz wiedzieć więcej? o szczegóły zapytaj nas w dziale Kontakt.

szkoła rysunku Voucher cena

Szkoła rysunku ma różne ceny Voucherów, zależą od wyboru Kursu. O szczegóły proszę pytać telefonicznie

jak mogę się zapisać?

Jeśli chcesz zrobić komuś prezent w postaci Vouchera możesz skontaktować się z nami

wysyłając zgłoszenie na adres: zapisy@herosisztuki.pl

lub telefonicznie dzwoniąc na numer: 720 708 545

Masz możliwość także wysłać do nas formularz natychmiast, przechodząc do działu Kontakt.

Czekamy na kolejnego Herosa Sztuki!

obserwuj nas

Chcesz zobaczyć co czeka na Twoich bliskich, gdy dostaną od Ciebie prezent. Nasza szkoła rysunku ujawnia swoje sekrety na social media! Obserwuj i bądź na bieżąco!

https://www.instagram.com/herosisztuki

https://www.facebook.com/HerosiSztuki

https://twitter.com/HerosiSztuki