RYSUNEK

RYSUNEK

rysunek akademicki akt dziewczyny 2 kurs rysunku warszawa nauka rysunku warszawa rysunek dla dorosłych warszawa kurs na asp warszawa zajęcia z rysunku warszawa
rysunek akademicki akt meski kurs rysunku warszawa nauka rysunku warszawa rysunek dla dorosłych warszawa kurs na asp warszawa zajęcia z rysunku warszawa
rysunek akademicki akt kobiecy kurs rysunku warszawa nauka rysunku warszawa rysunek dla dorosłych warszawa kurs na asp warszawa zajęcia z rysunku warszawa ekcje indywidualne z rysunku lekcje online ze sztuki kurs rysunku online lekcje indywidualne z malarstwa malarstwo online szkoła rysunku kurs malarstwa zdalnie kurs rysunku zdalnie zdalny kurs rysunku malowanie kurs indywidualny kurs grafiki 3d warszawa kurs grafiki komputerowej warszawa kurs photoshop warszawa
kurs rysunku warszawa nauka rysunku warszawa rysunek dla dorosłych warszawa kurs na asp warszawa zajęcia z rysunku warszawa rysunek akademicki akt dziewczyna
kurs rysunku warszawa nauka rysunku warszawa rysunek dla dorosłych warszawa kurs na asp warszawa zajęcia z rysunku warszawa rysunek akademicki portret starca

rysunek akademicki

kurs dla artystów linii

Kurs Rysunku Akademickiego to zdecydowanie najbardziej uniwersalny i fundamentalny z naszych kursów! Kurs rysunku polecamy każdemu na start. To zawsze dobra myśl aby od niego zacząć i później pogłębić specjalizacje o inne kursy. Na tych zajęciach poznasz podstawy, bez których ciężko ruszyć w innych formach sztuki. Gdy je opanujesz każda następna dziedzina przyjdzie Ci z łatwością, czy to malarstwo, czy grafika 2D lub 3D. Te zajęcia są dla Ciebie, jeśli chcesz sobie poradzić z rysunkiem na egzaminie wstępnym na Akademie Sztuk Pięknych.

Natomiast jeśli jesteś już studentem ASP, masz niepowtarzalną okazje poznać zapomniane techniki rysunku akademickiego. Nie spotkasz ich w dzisiejszych czasach na żadnej uczelni.  Z nami poznasz zasady kompozycji i nauczysz się podstaw perspektywy oraz anatomii. Z tym kursem nie będzie tematu, który będziesz mógł określić jako “trudny”. Zapisując się na Kurs Rysunku Akademickiego do Herosów Sztuki, gwarantujesz sobie sukces jako artysta.

Kurs Rysunku Szczegóły Oferty

Zapisując się na Kurs Rysunku Akademickiego będziesz rysować kredką, kredą, ołówkiem i węglem. Opanujesz nasze metody używania tych mediów w sposób, o którym nigdy nie słyszałeś, ale gwarantujemy Ci, że pokochasz go tak jak my i już nigdy nie wrócisz do dawnych nawyków! Teraz jest wreszcie czas, aby zacząć działać!

Kurs Rysunku Akademickiego kładzie szczególny nacisk na anatomię postaci, proporcje, perspektywę i konstrukcję rysunkową. Jesteśmy pasjonatami szukania metod, by dzieło było zawsze udane.

Dlatego właśnie nas kurs rysunku nauczy Cię między innymi metody rysunku wg Leonarda da Vinci i Michała Anioła. Będziesz mógł tworzyć szkice przypominające dzieła dawnych mistrzów. Dostaniesz także możliwość nauczenia się naszych autorskich metod rysunku, których nie spotkasz w żadnym innym miejscu.

Pracownia w szkole Rysunku w Warszawie w której odbywa się kurs rysunku posiada oświetlenie o neutralnej, przyjemnej dla oczu barwie z systemem rozpraszania światła, dzięki czemu wszystko na sali jest równomiernie oświetlone a Twoja własna dłoń nie rzuca powielonych cieni na papier co nieporównywalnie poprawia komfort i jakość pracy.

Herosi Sztuki jako szkoła rysunku oddaje hołd dawnym mistrzom. Dzielimy się sekretami ponieważ zależy nam na tym, abyś mógł wyzwolić się z technicznych ograniczeń i wykorzystać 100%  swojej wyobraźni. Nie ważne na jakim jesteś teraz etapie. My pokażemy Ci drogę do stania się Herosem Sztuki.

Nauczymy Cię jak wykonywać szkic konstrukcyjny aby zawsze trafiać w proporcje.

Poznasz techniki stopniowego cieniowania warstwami, by nadać wrażenie atmosfery i warstw powietrza w rysunku.

Nauczymy Cię jak estetycznie prowadzić rysunek od początku, do końca by wyglądał schludnie i zachwycał detalem. 

Fantastycznym dodatkiem do klasycznych umiejętności jakie daje Kurs Rysunku Akademickiego, jest opanowanie koloru. Znajdziesz potrzebne Ci do tego metody na kursie z Malarstwa Klasycznego, gdzie będziesz mógł nauczyć się malować jak Rembrandt i Caravaggio.

Jeśli chcesz poznać nowoczesne metody rysunku i malarstwa zapraszamy Cie na kurs Concept Art, gdzie przy pomocy komputera będziesz w stanie znacznie przyspieszyć swój proces twórczy. Mamy także coś specjalnego, nasz jedyny w swoim rodzaju kurs Grafiki 3D na którym nauczysz się Tworzyć zdumiewające modele 3D oraz animacje do gier i filmów. Mistrzem perspektywy i projektowania zostaniesz poznając kurs na Architekturę.

Co przynieść na pierwsze zajęcia?

Na kurs rysunku trzeba przygotować:

Arkusz papieru w formacie b2 (50×70) a w przypadku dzieci poniżej lat 10 format a3 (29,7×42), ołówki, gumka, temperówka, szkicownik/zeszyt/notes do szkiców kompozycyjnych oraz koniecznie szeroki miękki pędzelek do wymiatania resztek gumki.

 Prosimy również o zabranie swoich dotychczasowych prac oraz szkiców lub ich zdjęć, aby wyznaczyć indywidualny kierunek rozwoju artystycznego. Jeśli nadal posiadasz wątpliwości co ze sobą zabrać prosimy o kontakt telefoniczny z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Terminy zajęć

Warszawa Wawer – ul. Króla Maciusia 10

Środy 19:00-21:00

Czwartki 17:00-19:00

U nas możesz zapisać się na kurs rysunku w każdym momencie. Każdy kursant osiąga swoje indywidualne cele więc nie musisz czekać aż zacznie się kolejny semestr. Prowadzimy zajęcia cały rok, przez cały czas, nawet w wakacje.

Jeśli interesują Cię inne terminy zajęć z Rysunku i chcesz zarezerwować swoje miejsce skontaktuj się z nami telefonicznie. Powiedz że chodzi o kurs rysunku a nasz konsultant odpowie na wszelkie pytania i doradzi.

Zajęcia stacjonarne z Rysunku odbywają się w Warszawie w pracowni przy ul. Króla Maciusia 10
Pamiętaj że masz możliwość odbycia również zajęć indywidualnych. Kurs rysunku jest wtedy prowadzony wyłącznie dla Ciebie o szczegóły zapytaj nas w dziale Kontakt.

Kurs Rysunku cena

Cena za kurs Rysunku Akademickiego to 660zł  miesięcznie.

W cenie są 4 zajęcia – raz na tydzień po 2 godziny zegarowe.

Przy zapisie na dwa kursy z naszej oferty na drugi kurs otrzymasz stały rabat 50% ceny!.

jak mogę się zapisać?

Uczestnictwo w zajęciach wymaga uprzedniego zgłoszenia. Możesz się zapisać na kurs Rysunku Akademickiego w Warszawie drogą mailową wysyłając zgłoszenie na adres: zapisy@herosisztuki.pl

lub telefonicznie dzwoniąc na numer: 720 708 545

Masz możliwość także wysłać do nas pytanie o kurs rysunku poprzez formularz natychmiast, przechodząc do działu Kontakt.

Do zobaczenia na zajęciach z Rysunku!

obserwuj nas

Chcesz zobaczyć co na Ciebie czeka, gdy zapiszesz się na Kurs Rysunku Akademickiego? Ujawniamy swoje sekrety na social media! Obserwuj i bądź na bierząco!

https://www.instagram.com/herosisztuki

https://www.facebook.com/HerosiSztuki

https://twitter.com/HerosiSztuki