CONCEPT ART

CONCEPT ART

Kursy Rysunku Warszawa Wawer Herosi Sztuki kurs concept art warszawa zajecia z digital painting warszawa kurs malarstwa cyfrowego warszawa szkoła rysunku warszawa
kurs concept warszawa art kurs photoshop kurs krita
kurs concept art warszawa kurs photoshop warszawa kurs krita warszawa jak rysować mange kurs rysowania na tablecie rysowanie tabletem graficznym Kurs digital painting warszawa wawer -malarstwo cyfrowe
kurs concept art warszawa kurs photoshop warszawa kurs krita warszawa jak rysować mange kurs rysowania na tablecie rysowanie tabletem graficznym oferta deed kurs concept art warszawa zajecia z digital painting warszawa kurs malarstwa cyfrowego warszawa szkoła rysunku warszawa
kurs concept art warszawa kurs photoshop warszawa kurs krita warszawa jak rysować mange kurs rysowania na tablecie rysowanie tabletem graficznym kurs grafiki komputerowej concept art digital painting malarstwo cyfrowe warszawa kurs concept art warszawa zajecia z digital painting warszawa kurs malarstwa cyfrowego warszawa szkoła rysunku warszawa

Kurs concept art

kurs dla ilustratorów

Czy jesteś gotów, aby zacząć tworzyć obrazy z marzeń?

W szkole herosisztuki.pl możesz zapisać się na kurs Concept Art będący profesjonalnym wprowadzeniem do grafiki komputerowej.

Kurs Concept Art to zajęcia dla Ciebie, jeśli chcesz zdać egzamin wstępny na kierunek grafika lub marzysz o tym, aby zamienić pasję w karierę i pracować w zawodzie ilustratora, przy produkcji gier, filmów, teledysków lub reklam. Ponieważ kurs ma na celu zrobić z Ciebie profesjonalistę, prowadzony będzie przez doświadczonego specjalistę z branży gier i filmów z wieloletnim stażem. Teraz Twoja praca marzeń jest na wyciągnięcie ręki. Zależy nam na Twojej przyszłości, dlatego kurs Concept Art z całą pewnością przygotuje Cię do egzaminów na studia, czy podjęcia pracy jako grafik.

To nie wszystko. Z nami poznasz zasady kompozycji i nauczysz się podstaw perspektywy oraz anatomii. Nauczysz się jak rysować komiksy i ilustracje. Lekcje malarstwa cyfrowego na kursie sprawią, że bez względu na to na jakim jesteś teraz poziomie, nauczysz się wszystkiego by móc określić się mianem Herosa Sztuki!

Kurs Concept Art Szczegóły Oferty

Przychodząc na kurs Concept Art naszym podstawowym narzędziem będzie Photoshop, jednak będziemy korzystać także z kilku innych aplikacji ułatwiających życie grafika w digital painting.

 Na kursie poznasz wszystkie triki i metody przyspieszające pracę i jej efektywność. Będziemy tworzyć ilustracje, grafiki koncepcyjne oraz przygotowywać projekty koncepcyjne 2D pod wykonanie w 3D. Jest to podstawowa umiejętność w pracy w każdym studio gier. Kurs Concept Art poprzez różnorodne ćwiczenia pomoże Ci opanować techniki i sekrety malarstwa cyfrowego, które na co dzień używane są w branży kreatywnej i nie wychodzą poza duże studia produkcyjne.

Celem Herosów Sztuki jest to, by dzielić się elitarną wiedzą, dlatego zrobimy wszystko co w naszej mocy, byś szybko opanował oprogramowanie, nawet jeśli nigdy wcześniej nie miałeś z nim do czynienia.

Nauczymy Cię jak wykonywać szkic koncepcyjny i tworzyć ornamentalny lineart.

Poznasz sekrety operowania światłocieniem tak, aby Twój rysunek sprawiał wrażenie, że wychodzi z ekranu.

Dowiesz się jakie są teorie koloru i jak w praktyce go wykorzystywać, aby nadać niepowtarzalny klimat swoim ilustracjom.

To nie jest wyłącznie zaawansowany kurs programu Photoshop. Kurs Concept Art to o wiele więcej. Dzięki nam przejdziesz drogę od zera do bohatera! Nie odkładaj na później realizacji wyznaczonych celów. Zapisz się i Twórz wspaniałe concept arty razem z nami!

Pracownia w naszej szkole Rysunku w Warszawie w której odbywa kurs Concept Art i inne zajęcia z grafiki komputerowej posiada oświetlenie o neutralnej, przyjemnej dla oczu barwie z systemem rozpraszania światła. dzięki takiemu rozwiązaniu wszystko na sali jest równomiernie oświetlone i nie występuje efekt powielonych cieni co niezwykle poprawia komfort pracy.

W trosce o komfort i zdrowie naszych kursantów zapewniliśmy, aby każdy kursant przychodząc do nas na lekcje malarstwa cyfrowego miał do dyspozycji fotel ergonomiczny wysokiej jakości oraz biurko dostosowane do pracy graficznej z miejscem na plecak i telefon.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o nowych technologiach graficznych, zajrzyj również na nasz kurs Grafiki 3D, który jest świetnym dopełnieniem wiedzy zaplanowanej na kurs Concept Art. Pozwoli Ci on tchnąć życie w swoje koncepty. To kurs, który kładzie ogromny nacisk na wysokiej jakości modelowanie 3D oraz efekty specjalne VFX. Gdybyś jednak potrzebował więcej praktyki z anatomii i proporcji oraz chciał rysować metodą Leonarda da Vinci zapraszamy na kurs z Rysunku Akademickiego. Jeżeli Twoim celem jest mistrzowsko opanować kolor, znajdziesz to czego szukasz na kursie z Malarstwa Klasycznego. Mistrzem perspektywy i projektowania zostaniesz poznając kurs na Architekturę.

Co przynieść na pierwsze zajęcia?

Na zajęciach stacjonarnych z Grafiki 2D mamy wszystko czego potrzebujesz, gdy przyjdziesz na kurs Concept Art udostępniamy wysokiej klasy gamingowe komputery z kartami graficznymi RTX serii 3000. Prosimy tylko o zabranie swoich dotychczasowych prac oraz szkiców lub ich zdjęć, aby wyznaczyć indywidualny kierunek rozwoju artystycznego.

terminy zajęć

Jeśli chcesz poznać dokładny termin i zarezerwować swoje miejsce na kurs Concept Art skontaktuj się z nami telefonicznie. Zajęcia stacjonarne z Concept Art odbywają się w Warszawie w pracowni przy ul Króla Maciusia 10.

U nas możesz zapisać się na kurs Concept Art w każdym momencie. Każdy kursant osiąga swoje indywidualne cele więc nie musisz czekać aż zacznie się kolejny semestr. Prowadzimy zajęcia cały rok, przez cały czas, nawet w wakacje.

Pamiętaj, że masz możliwość odbycia również zajęć indywidualnych. Kurs Concept Art  prowadzony jest wtedy wyłącznie dla Ciebie o szczegóły zapytaj nas w dziale Kontakt.

Kurs Concept Art cena

Cena za kurs Concept Art to 950zł miesięcznie.

W cenie są 4 zajęcia – raz na tydzień po 2 godziny zegarowe.

(obecnie dostępny w formie indywidualnej)

jak mogę się zapisać?

Możesz się zapisać na kurs Concept Art w Warszawie drogą mailową wysyłając zgłoszenie na adres: zapisy@herosisztuki.pl

lub telefonicznie dzwoniąc na numer: 720 708 545

Masz możliwość także wysłać do nas pytanie o kurs Concept Art poprzez formularz natychmiast, przechodząc do działu Kontakt

Do zobaczenia na zajęciach Concept Art!

obserwuj nas

Dowiedz się co Cie czeka, gdy wybierzesz się do nas na Kurs Concept Art

https://www.instagram.com/herosisztuki

https://www.facebook.com/HerosiSztuki

https://twitter.com/HerosiSztuki