GRAFIKA 3D

GRAFIKA 3D

kurs grafiki 3d Warszawa
kurs grafiki 3d Warszawa kurs
kurs grafiki 3d Warszawa
kurs grafika 3d projektowanie biżuterii Warszawa
kurs grafiki 3d Warszawa projektowanie postaci

Kurs grafiki 3D

kurs grafiki 3d dla artystów gier i filmów

Herosi Sztuki mają duże doświadczenie oraz znajomości w branży 3D. Przekłada się to więc na najbardziej zaawansowany kurs grafiki 3d na polskim rynku. Nasze lekcje grafiki 3d bazują on nie tylko na podstawach obsługi programów 3D jak większość kursów, ale w przeciwieństwie do nich także na zagadnieniach zaawansowanych, takich jak: robienie rzeźby 3D, futra i włosów oraz efektów VFX ogień, dym, woda i inne.

Ten kurs grafiki 3d pomoże Ci stworzyć wysokiej jakości modele 3D bogate w detal i skierowane zarówno do produkcji gier komputerowych jak i do branży filmowej. Dzięki całościowemu poznaniu tajników 3D będziesz mógł także przenieść swoje wizje do reklamy czy teledysku. Zajęcia z grafiki 3d są dla Ciebie, jeśli marzysz o karierze w nowoczesnej branży rozrywkowej.

Ponieważ pragniemy byś miał szanse spełnić swoje marzenia, chcemy dać Ci możliwość dostępu do unikatowych technik i metod jakie zdobywa się zazwyczaj po latach praktyki. Z nami zdobędziesz je od razu! Przyjdź na kurs grafiki 3d i bądź gotów na dużą dawkę wiedzy Herosie!

Kurs grafiki 3d Szczegóły oferty

Wybierając nasz kurs grafiki 3d Twoimi narzędziami będą:

Maya – To standard w branży filmów i gier, który musi znać każdy adept grafiki 3d. Jeśli chodzi o animacje 3d Maya nie ma sobie równych, to zdecydowanie wybór nr 1 największych studiów graficznych. Na 3d Maya powstało najwięcej gamingowych oraz kinowych hitów.

Zbrush – To najczęściej wybierane narzędzie do rzeźbienia trójwymiarowych detali. Wymagany na rynku pracy, bez niego ciężko zajść daleko. To też ulubiony program kursantów, którzy uczęszczają na nasze zajęcia z grafiki 3d.

Substance – To topowy program do teksturowania i nadawania materiałom realistycznej formy. Nasz Kurs grafiki 3d pokazuje jak za jego pomocą tchnąć w obiekty życie i stworzyć iluzje rzeczywistości.

Będziesz używał również wielu innych programów, by dopełnić swoje umiejętności. Dzięki temu stworzysz wspaniałe modele postaci, poznasz metodę na konstruowanie anatomicznie poprawnych bohaterów. Wymodelujesz z niesamowitą łatwością każdy, nawet najbardziej skomplikowany rodzaj obiektów do gier i filmów. Kurs Grafiki 3D pozwoli Ci w pełni przygotować się do tego, co czeka na Ciebie w zawodzie. Jest to jedyny taki kompletny kurs, na którym poznasz od kuchni największe sekrety wielkich firm produkcyjnych! Świat jest na wyciągnięcie ręki!

Pracownia w naszej szkole Rysunku w Warszawie w której odbywają się zajęcia z grafiki 3d posiada oświetlenie o neutralnej, przyjemnej dla oczu barwie z systemem rozpraszania światła. Dzięki takiemu rozwiązaniu wszystko na sali jest równomiernie oświetlone i nie występuje efekt powielonych cieni co niezwykle poprawia komfort pracy.

W trosce o komfort i zdrowie naszych kursantów zapewniliśmy, aby każdy kursant przychodząc na kurs grafiki 3d miał do dyspozycji fotel ergonomiczny wysokiej jakości oraz biurko dostosowane do pracy graficznej z miejscem na plecak i telefon.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o nowych technologiach graficznych, zajrzyj również na nasz kurs Concept Art, który jest świetnym dodatkiem do wiedzy którą oferuje kurs grafiki 3d. Kurs Concept Art pozwoli Ci poznać metody z zakresu projektowania oryginalnych conceptów pod modelowanie 3D, ułatwi także proces teksturowania.

Gdybyś jednak potrzebował więcej praktyki z anatomii i proporcji oraz chciałbyś rysować jak Leonardo da Vinci zapraszamy na kurs z Rysunku Akademickiego. Być może twoim celem jest opanowanie metody dobierania harmonijnych kolorów i wyrobienie wyczucia, które wykorzystasz w fazie renderowania 3D. Wtedy koniecznie zajrzyj na nasz kurs Malarstwo Klasyczne. Mistrzem perspektywy i projektowania zostaniesz poznając kurs na Architekturę

Co przynieść na pierwsze zajęcia?

Na zajęciach stacjonarnych z Grafiki 3D mamy wszystko czego potrzebujesz, gdy przyjdziesz na kurs grafiki 3d udostępnimy Ci wysokiej klasy gamingowe komputery z kartami graficznymi RTX serii 3000. Prosimy tylko o zabranie swoich dotychczasowych prac oraz szkiców lub ich zdjęć, aby wyznaczyć indywidualny kierunek rozwoju artystycznego.

terminy zajęć

Jeśli chcesz poznać dokładny termin i zarezerwować swoje miejsce na kurs grafiki 3d skontaktuj się z nami telefonicznie. Zajęcia stacjonarne z Grafiki 3D odbywają się w Warszawie w pracowni przy ul. Króla Maciusia 10.

U nas możesz zapisać się na lekcje grafiki 3d w każdym momencie. Każdy kursant osiąga swoje indywidualne cele więc nie musisz czekać aż zacznie się kolejny semestr. Prowadzimy zajęcia cały rok, przez cały czas, nawet w wakacje.

Pamiętaj, że masz możliwość odbycia również zajęć indywidualnych. Lekcje grafiki 3d są wtedy prowadzone wyłącznie dla Ciebie o szczegóły zapytaj nas w dziale Kontakt.

Kurs grafiki 3d cena

Cena za kurs Grafiki 3D to  1230zł miesięcznie.

W cenie są 4 zajęcia – raz na tydzień po 2 godziny zegarowe.

Przy zapisie na dwa kursy z naszej oferty na drugi kurs otrzymasz stały rabat 50% ceny!.

jak mogę się zapisać?

Możesz się zapisać na kurs Grafiki 3D w Warszawie drogą mailową wysyłając zgłoszenie na adres: zapisy@herosisztuki.pl

lub telefonicznie dzwoniąc na numer: 720 708 545

Masz możliwość także wysłać do nas pytanie o kurs grafiki 3d poprzez formularz natychmiast, przechodząc do działu Kontakt.

Do zobaczenia na zajęciach z Grafiki 3D!

obserwuj nas

Chcesz zobaczyć co na Ciebie czeka, gdy zapiszesz się na kurs grafiki 3d? Obserwuj nasze social media!

https://www.instagram.com/herosisztuki

https://www.facebook.com/HerosiSztuki

https://twitter.com/HerosiSztuki