KONTAKT

KONTAKT

CHCESZ ZADAĆ PYTANIE LUB ZAPISAĆ SIĘ NA ZAJĘCIA Z RYSUNKU, MALARSTWA ALBO GRAFIKI? SKORZYSTAJ Z NASZEGO FORMULARZA KONTAKTOWEGO LUB PRZYCISKU ZADZWOŃ TERAZ, ABY NATYCHMIAST SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ. Z CHĘCIĄ ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE PYTANIA DOTYCZĄCE NASZEJ SZKOŁY SZTUKI REALISTYCZNEJ I DORADZIMY JAKIE ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE WYBRAĆ. NAPISZ DO NAS ŚMIAŁO I RYSUJ REALISTYCZNIE RAZEM Z NAMI! CZEKAMY NA TWOJĄ WIADOMOŚĆ.


HEROSI SZTUKI SZKOŁA RYSUNKU I GRAFIKI

ZAPISY NA ZAJĘCIA: ZAPISY@HEROSISZTUKI.PL

SPRAWY ADMINISTRACYJNE: SEKRETARIAT@HEROSISZTUKI.PL

TEL: +48 720 708 545

Pracownia naszej szkoły rysunku i grafiki mieści się przy ul. Króla Maciusia 10 przy bazarku na Marysinie Wawerskim w Warszawie. Wejście od strony ul. korkowej na 1 piętrze. Miejsce zajęć indywidualnych z rysunku i grafiki jest ustalane bezpośrednio z kursantem lub odbywa się Online. Po szczegóły prosimy kierować zapytania w formularzu kontaktowym lub telefonicznie. Do placówki można dojechać autobusami 520, 402, 173, 115 oraz koleją do stacji Warszawa Gocławek. Więcej zdjęć pracowni w dziale galeria.

szkoła grafiki 3d rysunku i malarstwa Warszawie Wawer szkoła rysunku warszawa kurs rysunku warszawa kurs malarstwa warszawa kurs grafiki 3d warszawa kurs na asp