KURS RYSUNKU I MALARSTWA DLA DZIECI

malowanie martwej natury warszawa
kurs rysunku warszawa nauka rysunku warszawa rysunek dla dorosłych warszawa kurs na asp warszawa zajęcia z rysunku warszawa rysunek akademicki portret starca
rysunek akademicki akt kobiecy kurs rysunku warszawa nauka rysunku warszawa rysunek dla dorosłych warszawa kurs na asp warszawa zajęcia z rysunku warszawa ekcje indywidualne z rysunku lekcje online ze sztuki kurs rysunku online lekcje indywidualne z malarstwa malarstwo online szkoła rysunku kurs malarstwa zdalnie kurs rysunku zdalnie zdalny kurs rysunku malowanie kurs indywidualny kurs grafiki 3d warszawa kurs grafiki komputerowej warszawa kurs photoshop warszawa
concept art kurs Warszawa mobile
kurs 3d kobieta lekcje indywidualne z rysunku lekcje online ze sztuki kurs rysunku online lekcje indywidualne z malarstwa malarstwo online szkoła rysunku kurs malarstwa zdalnie kurs rysunku zdalnie zdalny kurs rysunku malowanie kurs indywidualny kurs grafiki 3d warszawa kurs grafiki komputerowej warszawa kurs photoshop warszawa

Kurs Rysunku i Malarstwa dla dzieci

grupowe zajęcia dla MAŁYCH artystów

Każdy rodzaj kursu dostępny w naszej ofercie jest dostępny również w formie kursu artystycznego dla dzieci. Dbamy o elitarną artystyczną edukację dzieci od najmłodszych lat, aby stały się małymi Herosami Sztuki.

Dzieci to nasza przyszłość i powinny mieć dostęp do edukacji na najwyższym poziomie, dzięki której w przyszłości dostaną się na prestiżową uczelnię lub zdobędą pracę marzeń. Takie dokonania są w zasięgu ręki każdego.

Ograniczeniami jest tylko czas oraz wiedza jak coś wykonywać poprawnie. Nabycie tej wiedzy wymaga wiele wysiłku i pracy. Gdy jednak zacznie się odpowiednio wcześnie i uzyska konkretne instrukcje jak wszystko wykonywać poprawnie, przestaje to być jednak takie trudne. Nasza Szkoła Rysunku, Malarstwa i Grafiki w Warszawie oferuje zajęcia dla dzieci, które znacząco różnią się od tego co możecie zobaczyć w innych miejscach.

Wierzymy, że dzieci zasługują na najwyższą jakość wiedzy od samego początku, a “ciapanie się w farbie” i zabawy bez praktycznych umiejętności zostawiamy konkurencji i szkołom z hasłami “najtańszy kurs rysunku w Warszawie”. Jeśli uważasz, że Twoje dziecko zasługuje na profesjonalne podejście, pełne wyrozumiałości i wiary w to, że jest w stanie kiedyś osiągnąć sukces – zapraszamy do nas. Wierzymy, że im wcześniej zacznie się uczyć młodych artystów poprawnej techniki, tym lepiej, szybciej i z większą swobodą zaczną osiągać sukcesy w dorosłym życiu.

Naszej Warszawskiej Szkole Rysunku Realistycznego zależy na tym, aby nasi kursanci: zyskali zauważalne osiągnięcia, mieli czym pochwalić się znajomym, sprawili, że rodzice będą dumni z ich postępów, a przyszłych pracodawców i egzaminatorów ogarnie zachwyt. 

Szczegóły kursu

W Szkole Rysunku Herosi Sztuki, kursy artystyczne dla dzieci do lat 12 mają nieco inną formę niż pozostałe kursy. Mają hybrydową naturę, podczas gdy pozostałe są bardziej specjalistyczne. Kursy dla dzieci pozwalają zapoznać się z jak najszerszą gamą technik malarskich i rysunkowych oraz zdobyć solidne podstawy do szlifowania w późniejszych etapach artystycznego rozwoju młodego artysty.

Nasze podejście bazuje na głębokim zrozumieniu psychologii i procesów nauki. Tłumaczymy nie tylko sam proces powstawania obrazu, ale też sposób w jaki powinno się patrzeć na rzeczywistość, aby być lepszym bardziej kreatywnym Artystą.

Na początku rozwoju percepcji wizualnej, każde dziecko rysuje głowonogi, ponieważ syntetyzuje to co ważne do jednego obiektu – mówiącej do niego głowy rodzica. Później odruchowo dołącza się inne elementy, wraz ze zmianą postrzegania dziecka. Sposób ubioru zaczyna nabierać znaczenie a rysowane postacie zyskują kolejne rekwizyty i symbole kojarzone z dorosłym światem, księżniczki zyskują suknie i korony a policjanci odznaki, niejednokrotnie postacie te nadal lewitują w pustej przestrzeni tła. To nawyki rysunkowe oraz procesy, które wynikają ze skupiania się na detalach i przekazywaniu symboliki tego, co dziecko wie o danym obiekcie czy postaci a nie tego co widzi.

W naszej Szkole Rysunku Herosi Sztuki uczymy w jaki sposób obserwować naturę, aby wyrwać się z ram “rysowania na pamięć”. Zachęcamy do głębokiej obserwacji i analizy kształtów jakie mamy przed oczami, aby nie uczyć się “jak rysować oko” albo “jak rysować twarze” lecz zdobyć uniwersalną umiejętność konstruowania kształtów, za pomocą czego można narysować dosłownie wszystko. 

Herosi Sztuki na Kursie Rysunku dla dzieci uczą jak wyzwolić wyobraźnie dziecka ze schematów, które samo sobie narzuca. Pokazujemy, że rysunek to nie tylko kolarz symboli w pustej kartce. Lekcje rysunku dla dzieci pokazują jak w prosty i przyjemny sposób bawić się obrazem robiąc to jednocześnie profesjonalnie. Poprzez odpowiedni sposób obserwacji Rysowanie przestaje być wysiłkiem i wymówką “nie umiem rysować twarzy” a staje się zrozumianą umiejętnością “Wiem jak konstruować twarze”.

Na kursie Rysunku i Malarstwa dla dzieci w Warszawie, poza samą nauką staramy w każdym kursancie znaleźć potencjał i nakierować go na rozwój indywidualnych predyspozycji, sugerować możliwości rozwoju lub kierunki specjalizacji, które mogą w przyszłości zaowocować karierą łączącą sukces osobisty z robieniem tego co się naprawdę lubi. 

Co Przynieść na pierwsze zajęcia

Kurs Rysunku i Malarstwa dla dzieci do lat 12 wymaga zapewnienia młodemu artyście podstawowych narzędzi pracy

Na Kurs Rysunku dla dzieci: arkusz papieru a3, ołówek HB, gumka, temperówka i pędzelek oraz szkicownik

Na Kurs Malarstwa dla dzieci: podobrazie malarskie/tektura, farby, paleta malarska, pędzle oraz tkanina do ich wycierania oraz szkicownik

Kurs Grafiki Komputerowej dla dzieci wymaga jedynie dobrego humoru i uważnego słuchania instruktora 🙂

Zachęcamy aby na pierwsze zajęcia przynieść dotychczasowe prace kursanta lub ich zdjęcia w celu omówienia planu artystycznego rozwoju i zainteresowań młodego artysty.

 Dokładne informacje co przynieść na konkretne zajęcia uzyskają Państwo również telefonicznie. 

Pamiętaj, że w szkole Rysunku Herosi Sztuki masz możliwość również zapisać swoje dziecko na artystyczne Lekcje indywidualne, prowadzonych specjalnie dla Twojego dziecka w trybie stacjonarnym lub online o szczegóły zapytaj nas w dziale Kontakt.

terminy zajęć

Warszawa Wawer – ul. Króla Maciusia 10

Poniedziałki 17:30-19:00

Możliwe są też inne terminy zajęć dostępne po kontakcie telefonicznym

U nas możesz zapisać się w każdym momencie. Każdy kursant osiąga swoje indywidualne cele więc nie musisz czekać aż zacznie się kolejny semestr. Prowadzimy zajęcia cały rok, przez cały czas, nawet w wakacje.

Pamiętaj, że w szkole Rysunku Herosi Sztuki masz możliwość również zapisać swoje dziecko na artystyczne Lekcje indywidualne, prowadzonych specjalnie dla Twojego dziecka w trybie stacjonarnym lub online o szczegóły zapytaj nas w dziale Kontakt.

Kurs Rysunku i Malarstwa dla dzieci cena

Cena Kursu Rysunku i Malarstwa dla dzieci to 492 zł

w Cenie są 4 zajęcia raz na tydzień po 1,5 godziny zegarowej

Przy zapisie na dwa kursy z naszej oferty na drugi kurs otrzymasz stały rabat 50% ceny!.

O ceny dla grafiki komputerowej dla dzieci proszę pytać kontaktując się z nami telefonicznie.

Jeśli znasz innych rodziców, którzy również chcą zapisać swoje uzdolnione dzieci zgłoście się razem, czekają na was atrakcyjne zniżki! Możliwe jest uzyskanie nawet kilku zniżek na raz.

jak mogę się zapisać?

Możesz zapisać swoje dziecko na Kurs Rysunku, Malarstwa lub Grafiki komputerowej drogą mailową wysyłając zgłoszenie na adres: zapisy@herosisztuki.pl

lub telefonicznie dzwoniąc na numer: 720 708 545

Masz możliwość także wysłać do nas formularz natychmiast, przechodząc do działu Kontakt.

Do zobaczenia na Szkole Rysunku Malarstwa i Grafiki Komputerowej HEROSI SZTUKI!

obserwuj nas

Chcesz zobaczyć co na Ciebie czeka, gdy zdecydujesz się na kurs rysunku dla dzieci lub kurs grafiki dla dzieci? Obserwuj nasze social media! Może już niedługo pochwalimy się tam pracami Twojego młodego artysty!

https://www.instagram.com/herosisztuki

https://www.facebook.com/HerosiSztuki

https://twitter.com/HerosiSztuki