MALARSTWO

MALARSTWO

kurs malarstwa dla dzieci warszawa piękna martwa natura
kurs malarstwa warszawa malarstwo dla dzieci warszawa malowanie martwej natury szkoła rysunku warszawa zajęcia z grafiki 3d warszawa lekcje rysunku warszawa kurs rysunku warszawa
kurs malarstwa dla dzieci warszawa malarstwo klasyczne portret kursy artystyczne szkoła rysunku warszawa zajęcia z grafiki 3d warszawa lekcje rysunku warszawa kurs rysunku warszawa
kurs malarstwa klasycznego, kurs malarstwa olejnego kurs malarstwa warszawa kurs malowania warszawa malowanie w warszawie kurs malarstwa dla dorosłych malowanie dla dzieci warszawa
kurs malarstwa klasycznego, kurs malarstwa olejnego kurs malarstwa warszawa kurs malowania warszawa malowanie w warszawie kurs malarstwa dla dorosłych malowanie dla dzieci warszawa kurs malarstwa dla dzieci, malarstwo klasyczne martwa natura 4

Kurs malarstwa klasycznego

kurs malarstwa dla artystów koloru

Kurs Malarstwa Klasycznego To jedyne takie specjalistyczne zajęcia tego typu prowadzone z naciskiem na malarski warsztat. Nasz kurs malarstwa uzupełnia lukę w akademickim toku nauczania. Nauczysz się metod malarskich, które przekazywane były setki lat temu, a teraz niemal uległy zapomnieniu. Dlatego właśnie nasza szkoła malarstwa, oparta jest na dawnych artystycznych wartościach. Kurs malarstwa oferuje Ci doskonały warsztat artystyczny na wyciągnięcie ręki.

Metody dawnych mistrzów epoki baroku i renesansu. Idąc na nasz kurs malarstwa z powodzeniem poradzisz sobie z egzaminem wstępnym z malarstwa, a jako student ASP możesz także u nas znaleźć coś dla siebie.

Zapisując się na nasz kurs malarstwa klasycznego trafisz do elitarnej grupy artystów, którzy cenią sobie przede wszystkim warsztat i umiejętności ponad tłumaczenie “co artysta miał na myśli”. My uważamy, że dzieło malarskie powinno bronić się samo. Jako Heros Sztuki poprzez kurs malarstwa nauczysz się tworzyć dzieła, których nie będzie potrzeby bronić słowami.

Nauka malarstwa szczegóły oferty

Lekcje Malarstwa Klasycznego dadzą Ci okazję, by poznać różnorodne techniki malarskie, takie jak: malarstwo olejne, akwarela, gwasz, akryl. Dowiesz się jakie są sposoby robienia podmalówek. Podstawy wytwarzania własnych farb czy podobrazi. Dowiesz się jak mieszać farby i jak pracować z kolorem, aby barwy na Twoim obrazie zawsze były harmonijne oraz jak zawsze “trafiać w kolor”. Kurs malarstwa sprawi że będziesz mógł poznać dawne barokowe techniki, za które zyskało uznanie malarstwo takich mistrzów jak Caravaggio czy Rembrandt. Poprzez to Twoje obrazy nabiorą niewiarygodnej głębi.

Pracownia w naszej szkole Rysunku w Warszawie w której odbywa się nauka Malarstwa Klasycznego posiada oświetlenie o neutralnej,  przyjemnej dla oczu barwie z system rozpraszania światła, dzięki czemu wszystko na sali jest równomiernie oświetlone a Twoja własna dłoń nie rzuca powielonych cieni na płótno co nieporównywalnie poprawia komfort i jakość pracy.

Kurs Malarstwa Klasycznego to zajęcia artystyczne będące kompendium najbardziej konkretnej wiedzy z dziedziny sztuki i percepcji wizualnej, poruszające zagadnienia fizycznych właściwości barw oraz ich praktycznego zastosowania.

Celem Herosów Sztuki jest to, by dzielić się elitarną wiedzą. Dlatego zrobimy wszystko, byś szybko opanował nasze malarskie techniki, nawet jeśli nigdy wcześniej nie miałeś do czynienia z malarstwem. Nie czekaj z realizacją swoich pasji! Zapisz się na lekcje Malarstwa Klasycznego. Dzięki nam będziesz dumny z każdej pracy, która wyjdzie z pod Twojego pędzla.

Gdybyś chciał poszerzyć swoją wiedzę z anatomii i proporcji oraz poznać metodę Leonarda da Vinci zapraszamy na kurs z Rysunku. Jeśli interesują Cię nowe technologie, to mamy dla Ciebie kurs malarstwa w wersji cyfrowej na kursie Concept Art. To kurs, który może być dla Ciebie świetną przygodą i sposobem na praktyczne wykorzystanie Twoich malarskich umiejętności w nowoczesny sposób. Mamy również coś dla fanów filmów i gier. To kurs Grafiki 3D nastawiony na tworzenie pięknych i bogatych w detal modeli 3D oraz efekty specjalne VFX. Mistrzem perspektywy i projektowania zostaniesz poznając kurs na Architekturę.

Co przynieść na pierwsze zajęcia z malarstwa?

Na Kurs Malarstwa przynieś następujące materiały: Podobrazie malarskie (zalecamy 50×70), najlepiej w formie płótna bawełnianego lub lnianego, pędzle różnej wielkości, paletę malarską, farby akrylowe lub olejne wraz z olejem lnianym i terpentyną (prosimy o używanie wyłącznie terpentyny bezzapachowej) kawałek tkaniny do czyszczenia pędzli, można również zabrać fartuch ochronny aby nie ubrudzić ubrań. Prosimy również o zabranie swoich dotychczasowych prac oraz szkiców lub ich zdjęć aby wyznaczyć indywidualny kierunek rozwoju artystycznego. Jeśli nadal posiadasz wątpliwości co ze sobą zabrać na kurs malarstwa prosimy o kontakt telefoniczny z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Kurs malarstwa terminy zajęć

Warszawa Wawer – ul. Króla Maciusia 10

Poniedziałek 19:00-21:00

U nas możesz zapisać się na zajęcia z malarstwa w każdym momencie. Każdy kursant osiąga swoje indywidualne cele więc nie musisz czekać aż zacznie się kolejny semestr. Prowadzimy zajęcia cały rok, przez cały czas, nawet w wakacje.

Pamiętaj że masz możliwość odbycia również zajęć indywidualnych. Kurs Malarstwa Klasycznego jest wtedy prowadzony wyłącznie dla Ciebie o szczegóły zapytaj nas w dziale Kontakt.

Kurs malarstwa cena

Cena za zajęcia z malarstwa to 660zł miesięcznie.

W cenie są 4 zajęcia – raz na tydzień po 2 godziny zegarowe.

Przy zapisie na dwa kursy z naszej oferty na drugi kurs otrzymasz stały rabat 50% ceny!.

jak mogę się zapisać?

Możesz się zapisać na zajęcia z Malarstwa w Warszawie drogą mailową wysyłając zgłoszenie na adres: zapisy@herosisztuki.pl

lub telefonicznie dzwoniąc na numer: 720 708 545

Masz możliwość także wysłać do nas pytanie o kurs malarstwa poprzez formularz natychmiast, przechodząc do działu Kontakt.

Do zobaczenia na zajęciach z Malarstwa Klasycznego!

obserwuj nas

Chcesz wiedzieć co Cię czeka wybierając kurs malarstwa? Obserwuj nasze social media!

https://www.instagram.com/herosisztuki

https://www.facebook.com/HerosiSztuki

https://twitter.com/HerosiSztuki